Baby Club

🌸🌸🌸 Co to jest Baby Club?

Baby Club to inspirujące, ogólnorozwojowe zajęcia dla najmłodszych, z rodzicem, pod okiem specjalistów. Zapraszamy już od 6 miesiąca życia do 3 lat!

Wszystkich uczestników ugościmy w naszej sali, wyposażonej tak, aby maluszki czuły się w niej bezpiecznie i komfortowo. 

❗Rodzice uczestniczą w zajęciach z takim samym zaangażowaniem jak maluszki, a zajęcia są dla nich inspiracją, jak wspaniale można bawić się z maluszkiem.

Każde z naszych spotkań dotyczy jednego tematu. Poznajemy pory roku, obchodzimy wspólne święta i wydarzenia, np. Dzień Babci, Dzień Dziecka). 

Łączymy różnorodność metod – muzyki, wspierania rozwoju mowy, logorytmiki, oddziaływań sensorycznych, pedagogiki zabawy oraz kreatywności, z odrobiną języka angielskiego. 

Przemycamy Rodzicom pomysły na wykonanie zabawek z materiałów dostępnych w domu (rolek po papierze, mąki, ryżu, niepotrzebnych plastikowych butelek).

❗Poziom trudności zabaw dostosowany jest do wieku uczestników. 

Zajęcia standardowo odbywają się w piątki w godz. 10:45 do 11:45 (dzieci starsze,tj. od 1,5 r.ż. do 3 lat) oraz w godz. 12:30 do 13:30 (dzieci młodsze, .tj. od 6 m-ca do 1,5 r.ż.).

Uwierzcie, że na zajęciach mamy co robić :)  Malujemy, brudzimy rączki, gramy na instrumentach, a przede wszystkim świetnie się bawimy! 🌸👼👼👼🌸

Baby Club to prawdziwe zajęcia dla maluszków, program jest dostosowany do ich możliwości rozwojowych i zapewnia mnóstwo fantastycznych, zdrowych i naturalnych bodźców naszym dzieciom!

❗Program został napisany przez pedagoga, logopedę oraz anglistów.

❗Baby Club to jednak nie tylko zajęcia.  To także miejsce spotkań idealne dla mam i maluszków, którzy potrzebują społecznych kontaktów z innymi mamami i dziećmi. Miejsce, gdzie można ponarzekać na nieprzespaną nockę i wszystkie mamy to zrozumieją i dodadzą otuchy :)  Każde zajęcia to 45 minut wspaniałej zabawy i nauki, oraz 15 minut luźnej integracji dla mam i dzieci.

☕ Można tu wypić kawę, pogadać, pośmiać się i umówić się na wspólny wózkowy spacerek. To miejsce, gdzie rodzą się piękne przyjaźnie, zarówno między mamami jak i dziećmi. ♥️

❗Mamy mogą same zdecydować, czy będą tu bywać regularnie, czy tylko od czasu do czasu, wykupując różne karnety.

CENNIK KARNETÓW:

 • karnet jednorazowy = 50zł za zajęcia
  * Konieczna wcześniejsza rezerwacja jednorazowego wejścia na dany dzień i godzinę
  tel. 531 296 877
  Bez rezerwacji nie ma możliwości wejścia na zajęcia! 
 • karnet miesięczny 
  4 wejścia = 37,50zł za zajęcia    
  RAZEM: 150zł 
  * 1 wejście gratis!
 • karnet półroczny 
  24 wejścia = 31,25zł za zajęcia    
  RAZEM: 750zł
  * Aż 9 jednorazowych wejść gratis!

Baby Club daje możliwość odrobienia zajęć karnetowych w drugim proponowanym terminie, lub z tygodniowym przesunięciem - w przypadku nieobecności zgłoszonej z wyprzedzeniem 24h.  Konieczna rezerwacja miejsca w innej grupie.

❗Baby Club to NOWOŚĆ w naszym mieście! Jeśli chcesz sprawdzić, co zajęcia  mogą dać Tobie i Twojemu maluszkowi koniecznie nas odwiedźcie.